Orhaneli Asansörlü Taşıma

Orhaneli Asansörlü Taşıma

Evden Eve Nakliyat, yalnızca evlerinizde bulunan eşyaların nakliyesi amacıyla yapılabileceği gibi, taşınılacak evde eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi biçiminde de olabilmektedir.

Eğer her hangi bir yere taşınmanız söz konusu ise o zaman bu durumu son derece dikkate almalısınız. Ne de olsa insan her zaman taşınmıyor ve bununla birlikte her zaman kolay bir şeklide para verip eşya almıyor. Bin bir emekle alınan her eşya birçok insan için elbette son derece değerlidir. Bu nedenden dolayı da şehirlerarası ya da şehir içi her türlü nakliyat adına son derece büyük ve kaliteli bir nakliyat firması ile çalışmak bu noktada en önemli durum haline gelmektedir. Bu yüzden de doğru adres Bursa’da bulunuyorveya Bursa’ya taşınacaksanız Bursa Muhteşem Evden Eve Nakliyat‘tır. Genel olarak büyük nakliyat firmalarının önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu nedenden dolayı da önce alınan her işi kusursuz bir şeklide tamamlamak adına profesyonel bir iş çıkarırlar.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET AŞAMALARI

Ekspertiz;
Bize evden eve nakliye ihtiyacınızı belirten talebinizi ilettikten sonra dilerseniz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspertiz incelemesinde konu olan unsurlar;

  • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla taşıma yapılması gerektiği,
  • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
  • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,
  • Taşıma işlemi için gerekli personel sayısı,
  • Asansör ihtiyacı ve çeşidi,
  • Bina ile aracın yanaşabileceği konumun mesafesi,
  • Taşıma öncesi ve sonrası ek talepler.

Sigorta;
Eşya taşımanın en önemli unsurlarından biri olan güven konusunda her ne kadar sorun yoksa da, oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda mağduriyetinizin önüne geçme adına eşyalarınızı sigırtalıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en önem verdiğimiz husus elbette paketlemedir. Eşyalar taşınırken, vurulma, çizilme ve kırılma gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketleme, Aktan Nakliyat uzman personelleri tarafından dikkatlice yapılmaktadır.

Demonte ve Montaj:
Evden eve nakliyat hizmetimizde belirleyici unsurlardan biri de demonte ve montajdır. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşyalarınızın tarafımızdan demontesi ve yeni adreste montajı yapılır.

Demonte (Söküm), eşyaların uzman personel tarafından gerekli aletler kullanılarak bölümlerine ayrılması işlemidir.

Monte (Montaj / Kurulum), eşyalarınızın yeni adreslerinde, yine uzman bir personel tarafından tekrar birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemidir.

Demonte ve Montaj işlemi, sadece konusunda uzman ve deneyim sahibi bir usta tarafından yapılmak zorundadır. Aksi taktirde demonte ve montaj, bir avantaj olmaktan çıkar ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Daha da ötesi tamirine ve bir daha kullanılabilmesine imkan bile kalmayacağı bir hale bile gelebilir.

Paketleme ve Ambalaj:
Eşyaları taşımaya başlamadan önce uzman kadromuz evinizdeki bütün eşyaları paketleyerek taşımayı gerçekleştirmektedir. Paketleme ve ambalajlama olayına büyük önem veren şirketimiz en ufak eşyalara kadar paketlemektedir. Çünkü paketleme ve ambalajlama hizmeti eşyaların zarar gelme olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Nakliye sırasında paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınarak araçımıza yerleştirilmektedir. Araçlarımızın kasaları öteki nakliyat firmaların araçlarından çok farklıdır. Çünkü araçlarımız ev eşyası taşıması için dizayn edilmiştir. Çelik kasalarımızın için elbise dolabları ve kırılacak eşya dolabları bulunmaktadır. Ayrıca araçlarımızın hepsi uzun yola dayanaklı yeni model lüks araçlardır.

Eşya Yerleştirme:
Yeni adreste talep ettiğiniz taktirde bayan personellerimiz tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları ve kırılacakların, çekmece içlerinin, elbiselerin, vitrin içlerinin ve kolilerin yerleştirmesi zaman alır ve zahmetlidir diye düşünmenize, firmamızın sunduğu bu avantaj sayesinde hiç gerek olmamaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları eşya yerleştirme deyince mobilya ve beyaz eşyaları yeni evde konumlarına yerleştirme şeklinde anlamakta ve bu hizmet çerçevesinde daha ötesini yapmamaktadır.

Ancak Akdan Nakliyat, zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarının çeşitlilik göstermesi ve firma inovasyon prensibi çerçevesinde hizmet yelpazesini genişletmiş, bayan elemanları da istihdam ederek, müşterilerinin taşınma sonrası zahmetlerini de hafifletme amacıyla eşya yerleştirme hizmeti de vermeye başlamıştır.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde, kendi kurumsal evden eve nakliyat araçları ve deneyimli personeliyle Muhteşem Nakliyat, sorunsuz taşınmanızı taahhüt etmektedir.