Bursa Asansörlü Nakliye

Bursa Asansörlü Nakliye

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Bursa evden eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin.  evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

Bursa evden eve firması Nilüfer nakliyatı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirirve ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında Bursa evden eve nakliyat araçlarında 50.000tl bursa evden eve nakliyat sigortası, Anadolu sigorta ve Nilüfer nakliyat güvencesindedir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

Nilüfer evden eve nakliyat firmamızın bursa evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.