Hakkımızda

Biz Kimiz ? Ne İstiyoruz ? Ne Yapıyoruz ?

Bursa Evden Eve Nakliyat, kurumsal evden eve nakliyat ve asansör araçları, deneyimli personel kadrosu ve sağlam kurumsal altyapısıyla Bursa’da hizmet vermektedir.

Bursa Asansörlü Nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetlerinde her şeyden önce eşyaların korunması önemlidir. Bu nedenle ambalaj ve paketlemeye önem verilir. Özellikle mobilyalar demonte olarak taşınırken zarar görmemesi için eskiden battaniyeye sararken şimdi ya koruyucu kağıt ya da balonlu naylonlar bu iş için kullanılıyor. Özellikle evden eve nakliyat konusunda, kırılacak eşyalar da dikkat edilmesi gereken bir konu olup her bir eşya özellikle de cam bardaklar tek tek yumuşak bir kaplayıcı ve koruyucu bir tabaka ile sarılır. Bunun için en ideal olan koruyucu genellikle kâğıt, çoğunlukla da gazete kâğıdıdır. Bunun yanı sıra avize biblo antika eşyalar da özel olarak korunmalıdır. Bu tip eşyalar için daha özenli ve itinalı ambalajlar da hazırlanabilir.

Bursa ve çevresinde asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat yapılırken ambalaj ve paketlemenin önemi ne kadar büyükse de yeterli değildir. Özellikle katları yüksek binalarda ister evden eve nakliyat, ister ofis taşıma ve isterse de her hangi bir eşyanın taşınması olsun, asansörlü nakliyat hizmetinden de faydalanılmalıdır.

Bursa evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için firmamızı iletişim bilgileri ve formlar aracılığıyla ulaşmanız yeterlidir. Telefonla veya diğer iletişim bilgilerimizden bize ulaştığınızda Bursa ve çevresinde görevlendirdiğimiz ekibimiz ve araçlarımız derhal size size hizmet sunmak için hazırdır.

Misyon

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin sektörlerinde ki sebeplerinden dolayı taşıma ve nakliye işlemlerinde değişiklik gösteren nakliye ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerin (nakliyat, Taşımacılık ) alanlarında en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyat ile müşterilerimize sunmak

Vizyon

Kesintisiz İnternet dünyası gelişim anlayışı ile Nakliyat ve Taşımacılık alanında ve sektöründe rekabetçi olan konumumuzu daha da sağlamlaştırarak bu anlamda son teknolojik gelişmelerle kendini sürekli yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan ve sektörden beklentilerini arttıracak doğrultuda yeniliklere açmak, insanlara, müşterilerine, çevreye ve ülkesine değer katan küresel bir şirket olmak.